середа, 20 лютого 2013 р.
Моуль 11
Ну що ж, усе хороше має свій початок і завершення!!! Щиросердечне спасибі нашим тренерам! Дякую і усім учасникам нашого тренінгу, маю надію ми багато чого почерпнули один у одного! Натхення усім і цікавої проектної діяльності.
Модуль 10
Обговорили використання різних технік постановки запитань. Щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів створила буклет. Працювала над планом впровадження теми.
Модуль 9
Матеріал цього модуля дозволив мені упорядкувати знання про особливості мислення учнів і ті методи навчання які доцільно застосовувати для зебезпечення ефективності засвоєння нового матеріалу.
Цей матеріал мені був цікавий. Сподіваюсь він допоможе мені у моїй професійній діяльності)
Модуль 8
Цей модуль допоміг мені визначитись з цілою низкою проблем, які виникають при оцінюванні проектних робіт учнів, і як же самі учні можуть себе самостійно оцінити. Слід відмітити форми оцінювання, які допомагають це реалізувати, від самої творчості до кінцевого результату.
Модуль 7
Модуль 7 дозволив втілитись у роль учня. Ця роль дозволила мені дізнатися наскільки зрозумілі цілі та задачі, які були сформульовані у попередніх модулях - є реальними доступними для учнів. В якості учня я зробила приклад учнівської презентації. Цей приклад був спрямований на досягнення навчальної цілі. В подальшому треба переходити к крітеріям оцінювання учнівських робіт.
Модуль 6
Особливість модуля полягала в тому, щоб використовувати сервіси Інтернету для спілкування та співробітництва і для покращення власного викладання та навчання учнів.Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання сервісів Веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчання моїх учнів, а саме:
Блоги (Персональні щоденники; анотовані тематичні списки джерел для досліджень; хронологічні записи спостережень; )
Вікі (Створення групових спільних веб-статей; )
Веб - сайти для спільного розміщення та редагування документів (Спільне написання творів та статей)
Сайти списків гіперпосилань та спільних закладок
Модуль 5
Під час цього модуля я навчилася зберігати інформацію, копіювати її у буфер. Зрозуміла переваги вікі - середовища, які дозволяють допомагати комусь та отримувати допомогу. Мені сподобалось робити закладки, створювати документи з посиланнями.
Для того, щоб слідувати законам про авторські права, створила документ Список використаних джерел, у якому записала, де я знаходила та звідки копіювала зображення, звуки та тексти. Створення такого списку також допоможе за потреби знову знайти джерела відповідних ресурсів, наприклад, наступного року, коли знадобляться дані для вивчення теми з наступним класом, а також для внесення до нього нових даних про використані джерела. Переглянула документ Оформлення списку використаних джерел у папці Авторське право та ознайомилася з діючими правилами оформлення посилань на використані друковані та електронні ресурси. Вивчила основні поняття з авторського права та навчилася правомірно використовувати матеріали з різних джерел.
Модуль 4
В 4 модулі, ми ознайомились з означенням формуючого оцінювання, створили презентацію ідей проекту з дослідження, в якій визначили основні методи і інструменти оцінювання учнів.
Визначились, яким же чином вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів.
Модуль 3
Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме я дізналася як потрібно будувати змістові, тематичні, ключові запитання. Я зможу використовувати дослідницькі проекти для покращення вивчення певних тем з біології?
вівторок, 19 лютого 2013 р.
Модуль 2.
Під час опрацювання модуля 2 розширила знання про використання методу проектів. Обговорили особливості проектної діяльності.Обговорили шляхи розвитку в учнів навичок 21 століття, які доцільно формувати в учнів під час проектної діяльності. Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі. Дуже подобається позитивна атмосфера в групі, уважне та доброзичливе ставлення керівників.
понеділок, 18 лютого 2013 р.
Модуль 1.
На першому занятті познайомилися з колегами, ознайомилися з метою, структурою курсу та допоміжними ресурсами, які можна буде використати в своїй роботі. Спільно в групі обговорили теми обрані для власних проектів, обмінялись ідеями, досвідом. Виникає багато запитань щодо поставлених завдань. Очікую, що після закінчення даних курсів я розширю власні можливості та можливості моїх учнів використання ІКТ у навчальному процесі.
Підписатися на:
Дописи (Atom)